Задовольнити будь - які бажання і фантазії, пов'язані з інтер'єром, в наш час дуже легко. Підкреслити особливі властивості будь-якого приміщення, змінити або приховати недоліки допоможуть різноманітні світильники, торшери, люстри і лампи.

При різноманітті вибору даного виду продукції, можливо, зробити індивідуальним будь-яке приміщення з певним акцентом. Існує неймовірна кількість варіантів світильників, які застосовуються в інтер'єрі приміщення, а також для прикраси зовнішнього фасаду будівлі і вулиці.

Кришталеві світильники

Вони є класикою у використанні для освітлення і прикраси інтер'єру. Від звичайного скла кришталь відрізняється тим, що містить свинець - це надає йому особливий блиск і колір. Богемський кришталь виготовляють із стійкого калієво-кальцієвого скла. Якщо Ви хочете додати приміщенню шик і елегантність, то кришталь чудово допоможе в цьому. Існують різнокольорові кришталеві світильники. Наприклад, чорний кришталь додасть приміщенню лаконічність, а блакитні, зелені, рожеві або сині торшери - додадуть райдужність спальні.

Дерев'яні світильники

Екологічність і легкість є основними достоїнствами. Дерево надає тепло і затишок будь-якому приміщенню, зберігши особливості інтер'єру, будь це офіс або заміський будинок. Природно стиль кантрі або еко-стиль найбільш підходять для оформлення дерев'яними плетеними, кованими люстрами

Гіпсові світильники

Унікальні у використанні, так як можуть бути будь-якої форми і кольору. Модним, останнім часом, стало замовляти гіпсову підсвітку власного дизайну під фарбування. Великий вибір стилів гіпсових світильників дозволить прикрасити будь-який будинок, не дивно, що популярність цих нещодавно з'явившихся пристроїв зростає великими темпами.

Алюмінієві світильники

Підходять для освітлення великих приміщень. Також є точкові світильники для невеликих приміщень або для акценту освітлення на певні предмети. Пилевлагозащітні люстри послужать відмінним доповненням в стилізації приміщення. Вставні, точкові, стельові, зі спеціальними покриттями - величезний їх вибір не обмежить політ Вашої фантазії, а навпаки, допоможе в реалізації усіляких ідей.

Галогенні світильники

Галогенні лампи набагато яскравіше, ніж звичайні лампи розжарювання. Галогенні лампи в основному комплектуються з авангардними люстрами, які надають родзинку в інтер'єрі. Так само вони є економічними, довговічними і предмети при такому освітленні видно чітко, без спотворень, як при денному світлі. Галогенні лампочки дуже компактні, тому можуть поєднуватися з будь-яким дизайном люстри, бра, торшера.

Світлодіодні

Зараз важко уявити інтер'єр, в якому не використовуються дані світильники. Широке поширення вони отримали завдяки унікальності застосування. Підсвітка, яку створюють вони, відмінно вписується в будь-який інтер'єр. Їх можна використовувати для освітлення різних ніш і робочих поверхонь, підлоги і стін.

Від освітлення залежить настрій і затишок приміщення. При виборі світильника зверніть увагу на якість покриття, матеріал і зіставте подальше використання приміщення з потрібним Вам освітленням.