У наш час різноманітність освітлювальних приладів настільки велика, що здається, придумати щось нове для освітлення житлових і комерційних приміщень вже, напевно, неможливо.

Саме тому більшість споживачів рідко дивується новинкам відповідного сегмента ринку, так як усе «свіже» часто являє собою лише незначну реформацію старого. Те ж саме стосується і гіпсових світильників, які, тим не менш, користуються високою популярністю.

Звідки вони взялися?

Освітлювальні прилади з гіпсу потрапили до нас безпосередньо з Італії. Саме в цій європейський державі багато років тому почалася їх активна розробка. Під час своєї першої появи на світовому ринку, ці пристосування, на жаль, не справили належного фурору. І все ж, зараз вони оцінюються багатьма споживачами дуже високо. Тепер гіпсові світильники поширилися по всій земній кулі, і в спеціалізованих магазинах вони користуються високим попитом.

Визнання до світильників, виготовленим з розглянутого матеріалу, прийшло далеко не відразу. Досвідчена багатим асортиментом освітлювальних приладів публіка, помітила цю групу товарів, яка, спершу дуже нагадувала аналоги з порцеляни. У кожному разі, зараз, вже мало хто може заперечити той факт, що дизайнерські настінні і стельові пристрої, зроблені з гіпсу, що прийшли до нас з Італії, нині застосовуються повсюдно. Найвишуканіші моделі постійно зустрічаються в елітних заїжджих закладах, багатих заміських будівлях та інших місцях достатку і розкоші.

Гіпсові світильники в Україні

Мода на такі освітлювальні прилади тільки почала доходити до нашої землі. Навіть місцеві дизайнери зараз перебувають з цими виробами не в міцних творчих стосунках, а на етапі ознайомчому. Так чи інакше, виробники потихеньку активізуються і починають застосовувати гіпс в створенні своїх нових приладів для освітлення приміщень, надаючи їм найрізноманітнішу форму і колір, таким чином, поставляючи на український ринок тільки якісні і дуже красиві, в тому числі і оригінальні світильники.

Практичні переваги світильників з гіпсу

У першу чергу, варто підкреслити, що кожне з достоїнств цього матеріалу схвалюється висококваліфікованими вітчизняними фахівцями і отримує достатньо високі оцінки. Мова йде безпосередньо про оцінювання:

  • широти вибору світильників за формою, розмірами і кольорам;
  • можливості обробки приладів штукатуркою, що, у свою чергу, звільняє власників від необхідності придбання нових виробів, якщо є бажання або необхідність зміни обстановки в приміщенні - прилад можна попросту перефарбувати, надавши йому абсолютно новий, свіжий зовнішній вигляд;
  • довговічності, при цільовому використанні світильників і дбайливому ставленні до них;
  • можливості виділення приладу на загальному тлі стін, стель і його максимально непомітного сполучення із цими поверхнями.

Що стосується крихкості…

Незважаючи на всю естетику й оригінальність розглянутих приладів освітлення - люди часто відмовляються від придбання таких безпосередньо з причини їх крихкості. Але не все так просто! Виготовлювачі подібних виробів знають усе про властивості гіпсу. Саме тому в процесі виготовлення світильників гіпс змішується з полімерними матеріалами, які наділяють його істотної міцністю, як сполучні, при цьому, не міняючи зовнішній вигляд і фактуру основної речовини.

Світильники з гіпсу, які пропонуємо ми, виготовлені за провідними італійськими технологіями безпосередньо в Україні. Їх виробництвом займається відома компанія «Точка світла», товари якої завжди затребувані!