Технології світлотехніки

Керовані світлодіодні світильники для дому

Ще декілька років тому про освітлення, яким можна керувати дистанційно, сидячи на улюбленому дивані або навіть з іншої кімнати, можна було лише мріяти. Сьогодні - це вже досить добре опрацьована технологія, підсумок якої представлений на ринку так званими «розумними» світильниками.
Читати далі

Точкові світильники з LED підсвічуванням

Точкові світильники зі світлодіодним підсвічуванням відрізняються від класичних приладів наявністю вбудованих по контуру корпусу світлодіодів. Вони не дають спрямованого потужного світла, проте, створюють гарний ореол на стелі і задають фонове світіння в кімнаті при вимкнених основних лампах.
Читати далі

Точкові світильники з висульками в інтер'єрі

Однім з різновидів точкових світильників, що швидко набрали популярність серед споживачів, є вироби, оформлені висульками зі скла (намистинами зі штучного кришталю). Вони знайшли собі застосування при створенні дизайнів інтер'єрів в самих різних стилях - від класичних, до сучасних.
Читати далі

Як підключити світлодіодну стрічку

Світлодіодна стрічка є альтернативним джерелом світла, який відрізняється своєю економічністю в плані споживання електроенергії. Вона використовується для підсвічування стель, внутрішніх відділень шаф, торгових вітрин, рекламної продукції та інших місць.
Читати далі
Прокрутити