Вибір фільтра

Матеріал
Напруга
Ступінь захисту
Тип патрона
Тип світлодіода
Кут розсіювання
Світлова температура
Можна дімміровать
Строк служби
Робоча температура
Матеріал корпуса
Колір корпусу
Індекс кольоропередачі
 • Світлодіодні LED лампи

Світлодіодні лампи

У нашому магазині ви зможете вибрати з величезного асортименту і купити світлодіодні лампи для комфортного і економічного освітлення приміщень. Дана категорія виробів з'явилася на ринку відносно недавно, але в силу своїх численних переваг перед іншими джерелами світла, лампи на світлодіодах швидко витісняють усі аналоги - ламп...

Світлодіодні лампи

У нашому магазині ви зможете вибрати з величезного асортименту і купити світлодіодні лампи для комфортного і економічного освітлення приміщень. Дана категорія виробів з'явилася на ринку відносно недавно, але в силу своїх численних переваг перед іншими джерелами світла, лампи на світлодіодах швидко витісняють усі аналоги - лампи розжарювання, люмінесцентні, і навіть так звані «економки».

Переваги та особливості експлуатації світлодіодних ламп

Купуючи світлодіодні лампи для облаштування освітлення з нуля або для заміни наявних аналогів, ви отримуєте наступні переваги:

 • Економічність. Ця властивість є однією з найбільш ключових, які впливають на бажання споживача перейти на світлодіодне освітлення. Справа в тому, що такі лампи за співвідношенням яскравості світлового потоку і споживаної потужності у багато разів перевершують лампи розжарювання і навіть люмінесцентні «економки». Якщо змінити всі наявні в будинку лампочки на світлодіодні, то ви відразу відчуєте, наскільки знизяться ваші рахунки за електроенергію. І незважаючи на поки ще досить високу ціну таких виробів, вони все одно швидко окупаються за рахунок неймовірної економічності.
 • Довговічність. Це ще одна перевага, про яку обізнані далеко не всі, але вона також впливає на окупність світлодіодних ламп. Багато споживачів знають, як мало іноді працюють лампи розжарювання і люмінесцентні традиційні. Деякі куплені з них згорають відразу ж, деякі під час стрибків напруги, ну а бувають і такі, які псуються ще до початку експлуатації - від ненавмисних ударів або вібрації. Зі світлодіодними лампами таких проблем немає. Їх ресурс, у багатьох випадках, перевищує декілька років і багато тисяч годин безперервного напрацювання. Окрім того, вони стійкі до перепадів напруги, характерним для нашої країни, а також до впливів механічного характеру - вібрацій, ударів і так далі.
 • Сумісність зі стандартними ліхтарями. Сучасний асортимент світлодіодних ламп дозволяє підібрати виріб абсолютно під всі види патронів, цоколів і плафонів.
 • Екологічність. На відміну від деяких традиційних видів ламп світлодіодні не містять ртуті, шкідливих для здоров'я газів і інших компонентів. Навіть в разі повного руйнування, через необережність, користувачеві абсолютно нічого не загрожує. До утилізації світлодіодних ламп також не пред'являються особливі вимоги, що викликають зазвичай проблеми у добропорядних громадян.
 • Рівномірне світло. Світлодіодні лампи ніколи не мерехтять, плавно стартують, не світяться легким напруженням в темряві в вимкненому стані, не змінюють відтінок з плином часу.

Поряд з вищенаведеними властивістями світлодіодних ламп варто нагадати про деякі особливості їх експлуатації. По-перше, цей вид виробів не розрахований на роботу з вимикачами, які призначені для плавного регулювання яскравості світіння. У світлодіодної лампи лише два робочих стани - включено і вимкнено.

По-друге, якщо ви купуєте лінійні світлодіодні лампи для заміни люмінесцентних, то в самих ліхтарях необхідно прибрати з конструкції індукційний баласт і стартери. Також необхідно прибрати дроти, якими держателі ламп з'єднані між собою.

Різновиди світлодіодних ламп

У нашому каталозі ви зможете купити світлодіодні лампи в наступних форматах:

 • лінійні;
 • лампи загального призначення;
 • ретро лампи;
 • точкові;
 • рефлекторні;
 • лампи типу «свічка»;
 • лампи типу «глоб»;
 • капсульні лампи.

Як купити світлодіодні лампи

Щоб замовити лампи на світлодіодах безпосередньо в нашому магазині, обирайте підходящу по дизайну і параметрам позицію, і тисніть кнопку купити. Після заповнення простої форми і вибору кількості виробів з вами зв'яжеться наш менеджер, який уточнить і швидко оформить замовлення, а також організує доставку товару за вказаною вами адресою. Також ви можете купити світлодіодні лампи просто зателефонувавши до нас по одному з вказаних номерів телефонів. Наш консультант із задоволенням допоможе вам зорієнтуватися у величезному асортименті і правильно підібрати виріб під ваші потреби.

Менше
Більше

Світлодіодні led лампи 

Показано 1 - 12 з 70 товарів
Прокрутити