Вибір фільтра

ВИ ПЕРЕГЛЯДАЄТЕ
  Скинути усі
  Матеріал
  Напруга
  Ступінь захисту
  Тип патрона
  Тип світлодіода
  Кут розсіювання
  Світлова температура
  Можна дімміровать
  Робоча температура
  Матеріал корпуса
  Колір корпусу
  Індекс кольоропередачі
  • Світлодіодні LED лампи

  Світлодіодні лампи

  У нашому магазині ви зможете вибрати з величезного асортименту і купити світлодіодні лампи для комфортного і економічного освітлення приміщень. Дана категорія виробів з'явилася на ринку відносно недавно, але в силу своїх численних переваг перед іншими джерелами світла, лампи на світлодіодах швидко витісняють усі аналоги - ламп...

  Світлодіодні лампи

  У нашому магазині ви зможете вибрати з величезного асортименту і купити світлодіодні лампи для комфортного і економічного освітлення приміщень. Дана категорія виробів з'явилася на ринку відносно недавно, але в силу своїх численних переваг перед іншими джерелами світла, лампи на світлодіодах швидко витісняють усі аналоги - лампи розжарювання, люмінесцентні, і навіть так звані «економки».

  Переваги та особливості експлуатації світлодіодних ламп

  Купуючи світлодіодні лампи для облаштування освітлення з нуля або для заміни наявних аналогів, ви отримуєте наступні переваги:

  • Економічність. Ця властивість є однією з найбільш ключових, які впливають на бажання споживача перейти на світлодіодне освітлення. Справа в тому, що такі лампи за співвідношенням яскравості світлового потоку і споживаної потужності у багато разів перевершують лампи розжарювання і навіть люмінесцентні «економки». Якщо змінити всі наявні в будинку лампочки на світлодіодні, то ви відразу відчуєте, наскільки знизяться ваші рахунки за електроенергію. І незважаючи на поки ще досить високу ціну таких виробів, вони все одно швидко окупаються за рахунок неймовірної економічності.
  • Довговічність. Це ще одна перевага, про яку обізнані далеко не всі, але вона також впливає на окупність світлодіодних ламп. Багато споживачів знають, як мало іноді працюють лампи розжарювання і люмінесцентні традиційні. Деякі куплені з них згорають відразу ж, деякі під час стрибків напруги, ну а бувають і такі, які псуються ще до початку експлуатації - від ненавмисних ударів або вібрації. Зі світлодіодними лампами таких проблем немає. Їх ресурс, у багатьох випадках, перевищує декілька років і багато тисяч годин безперервного напрацювання. Окрім того, вони стійкі до перепадів напруги, характерним для нашої країни, а також до впливів механічного характеру - вібрацій, ударів і так далі.
  • Сумісність зі стандартними ліхтарями. Сучасний асортимент світлодіодних ламп дозволяє підібрати виріб абсолютно під всі види патронів, цоколів і плафонів.
  • Екологічність. На відміну від деяких традиційних видів ламп світлодіодні не містять ртуті, шкідливих для здоров'я газів і інших компонентів. Навіть в разі повного руйнування, через необережність, користувачеві абсолютно нічого не загрожує. До утилізації світлодіодних ламп також не пред'являються особливі вимоги, що викликають зазвичай проблеми у добропорядних громадян.
  • Рівномірне світло. Світлодіодні лампи ніколи не мерехтять, плавно стартують, не світяться легким напруженням в темряві в вимкненому стані, не змінюють відтінок з плином часу.

  Поряд з вищенаведеними властивістями світлодіодних ламп варто нагадати про деякі особливості їх експлуатації. По-перше, цей вид виробів не розрахований на роботу з вимикачами, які призначені для плавного регулювання яскравості світіння. У світлодіодної лампи лише два робочих стани - включено і вимкнено.

  По-друге, якщо ви купуєте лінійні світлодіодні лампи для заміни люмінесцентних, то в самих ліхтарях необхідно прибрати з конструкції індукційний баласт і стартери. Також необхідно прибрати дроти, якими держателі ламп з'єднані між собою.

  Різновиди світлодіодних ламп

  У нашому каталозі ви зможете купити світлодіодні лампи в наступних форматах:

  • лінійні;
  • лампи загального призначення;
  • ретро лампи;
  • точкові;
  • рефлекторні;
  • лампи типу «свічка»;
  • лампи типу «глоб»;
  • капсульні лампи.

  Як купити світлодіодні лампи

  Щоб замовити лампи на світлодіодах безпосередньо в нашому магазині, обирайте підходящу по дизайну і параметрам позицію, і тисніть кнопку купити. Після заповнення простої форми і вибору кількості виробів з вами зв'яжеться наш менеджер, який уточнить і швидко оформить замовлення, а також організує доставку товару за вказаною вами адресою. Також ви можете купити світлодіодні лампи просто зателефонувавши до нас по одному з вказаних номерів телефонів. Наш консультант із задоволенням допоможе вам зорієнтуватися у величезному асортименті і правильно підібрати виріб під ваші потреби.

  Менше
  Більше

  Світлодіодні led лампи 

  Показано 1 - 12 з 71 товарів
  Прокрутити