Вибір фільтра

ВИ ПЕРЕГЛЯДАЄТЕ
  Скинути усі
  Матеріал
  Ступінь захисту
  Тип світлодіода
  Кут розсіювання
  Світлова температура
  Можна дімміровать
  Робоча температура
  Колір корпусу
  Джерело світла
  Індекс кольоропередачі
  • Світлодіодні лампи

  Світлодіодні лампи

  У нашому магазині ви зможете вибрати з величезного асортименту і купити світлодіодні лампи для комфортного і економічного освітлення приміщень. Дана категорія виробів з'явилася на ринку відносно недавно, але в силу своїх численних переваг перед іншими джерелами світла, лампи на світлодіодах швидко витісняють усі аналоги - лам...

  Світлодіодні лампи

  У нашому магазині ви зможете вибрати з величезного асортименту і купити світлодіодні лампи для комфортного і економічного освітлення приміщень. Дана категорія виробів з'явилася на ринку відносно недавно, але в силу своїх численних переваг перед іншими джерелами світла, лампи на світлодіодах швидко витісняють усі аналоги - лампи розжарювання, люмінесцентні, і навіть так звані «економки».

  Переваги та особливості експлуатації світлодіодних ламп

  Купуючи світлодіодні лампи для облаштування освітлення з нуля або для заміни наявних аналогів, ви отримуєте наступні переваги:

  Економічність. Ця властивість є однією з найбільш ключових, які впливають на бажання споживача перейти на світлодіодне освітлення. Справа в тому, що такі лампи за співвідношенням яскравості світлового потоку і споживаної потужності у багато разів перевершують лампи розжарювання і навіть люмінесцентні «економки». Якщо змінити всі наявні в будинку лампочки на світлодіодні, то ви відразу відчуєте, наскільки знизяться ваші рахунки за електроенергію. І незважаючи на поки ще досить високу ціну таких виробів, вони все одно швидко окупаються за рахунок неймовірної економічності.
  Довговічність. Це ще одна перевага, про яку обізнані далеко не всі, але вона також впливає на окупність світлодіодних ламп. Багато споживачів знають, як мало іноді працюють лампи розжарювання і люмінесцентні традиційні. Деякі куплені з них згорають відразу ж, деякі під час стрибків напруги, ну а бувають і такі, які псуються ще до початку експлуатації - від ненавмисних ударів або вібрації. Зі світлодіодними лампами таких проблем немає. Їх ресурс, у багатьох випадках, перевищує декілька років і багато тисяч годин безперервного напрацювання. Окрім того, вони стійкі до перепадів напруги, характерним для нашої країни, а також до впливів механічного характеру - вібрацій, ударів і так далі.
  Сумісність зі стандартними ліхтарями. Сучасний асортимент світлодіодних ламп дозволяє підібрати виріб абсолютно під всі види патронів, цоколів і плафонів.
  Екологічність. На відміну від деяких традиційних видів ламп світлодіодні не містять ртуті, шкідливих для здоров'я газів і інших компонентів. Навіть в разі повного руйнування, через необережність, користувачеві абсолютно нічого не загрожує. До утилізації світлодіодних ламп також не пред'являються особливі вимоги, що викликають зазвичай проблеми у добропорядних громадян.
  Рівномірне світло. Світлодіодні лампи ніколи не мерехтять, плавно стартують, не світяться легким напруженням в темряві в вимкненому стані, не змінюють відтінок з плином часу.
  Поряд з вищенаведеними властивістями світлодіодних ламп варто нагадати про деякі особливості їх експлуатації. По-перше, цей вид виробів не розрахований на роботу з вимикачами, які призначені для плавного регулювання яскравості світіння. У світлодіодної лампи лише два робочих стани - включено і вимкнено.

  По-друге, якщо ви купуєте лінійні світлодіодні лампи для заміни люмінесцентних, то в самих ліхтарях необхідно прибрати з конструкції індукційний баласт і стартери. Також необхідно прибрати дроти, якими держателі ламп з'єднані між собою.

  Різновиди світлодіодних ламп

  У нашому каталозі ви зможете купити світлодіодні лампи в наступних форматах:

  лінійні;
  лампи загального призначення;
  ретро лампи;
  точкові;
  рефлекторні;
  лампи типу «свічка»;
  лампи типу «глоб»;
  капсульні лампи.

  Як купити світлодіодні лампи

  Щоб замовити лампи на світлодіодах безпосередньо в нашому магазині, вибирайте підходящу по дизайну і параметрам позицію, і тисніть кнопу купити. Після заповнення простої форми і вибору кількості виробів з вами зв'яжеться наш менеджер, який уточнить і швидко оформить замовлення, а також організує доставку товару за вказаною вами адресою. Також ви можете купити світлодіодні лампи просто зателефонувавши до нас по одному з вказаних номерів телефонів. Наш консультант із задоволенням допоможе вам зорієнтуватися у величезному асортименті і правильно підібрати виріб під ваші потреби.

  Менше
  Більше

  Світлодіодні лампи 

  Показано 1 - 12 з 130 товарів
  Прокрутити