• Люстри каскади

Останнім часом серед покупців значно підвищився попит на люстри каскади. За своєю конструкцією вони представляють собою виріб в кілька ярусів, яка прикрашена по всій довжині підвісками з красивого скла або кришталю. Такі освітлювальні прилади виглядають дуже граціозно і здатні наблизити будь-яке приміщення до статусу королівських покоїв. Вони ви...

Останнім часом серед покупців значно підвищився попит на люстри каскади. За своєю конструкцією вони представляють собою виріб в кілька ярусів, яка прикрашена по всій довжині підвісками з красивого скла або кришталю. Такі освітлювальні прилади виглядають дуже граціозно і здатні наблизити будь-яке приміщення до статусу королівських покоїв. Вони виглядають досить легко і розкішно, створюючи ефект штучних водоспадів під час включеного світла.

Основні особливості каскадів

Перед тим як купувати даний освітлювальний прилад, необхідно співвіднести розміри приміщення до вподобаної моделі. В основному каскади розраховані на кімнати з високими стелями. Однак є моделі, які мають компактні розміри і відмінно підійдуть для приміщення з середньою величиною стель.

Освітлювальний прилад такого типу не повинен виступати окремою деталлю інтер'єру, а гармонійно поєднуватися з усіма елементами в кімнаті. Це дозволить йому повною мірою підкреслити всі особливості вибраного дизайнерського стилю.

Люстра каскад має велику кількість варіантів і дизайнерських рішень. У ній можуть відмінно поєднуватися однакові деталі або елементи різних розмірів. У таких освітлювальних приладах майстри використовують різні матеріали, основними з яких є:

кришталь;
скло;
метал;
пластик.

Завдяки своїй конструкції, яка складається з спадаючих елементів, відбувається розсіювання світла з формуванням відблисків по всьому простору приміщення. Це створює вражаючий візуальний ефект, який здатний наповнити кімнату інтригуючою атмосферою.

Найвишуканіший і розкішний вигляд мають великі каскади розміром більше 2-х метрів, які встановлюються в просторих холах, концертних залах та інших приміщеннях з дуже високими стелями. Вони виглядають дуже дорого і елегантно і по праву вважаються центральною прикрасою всього приміщення.

Для квартирного варіанта завжди можна придбати люстру каскад невеликих розмірів, яка зможе прикрасити собою вітальню, спальню або їдальню. Вона буде притягувати на себе увагу, і випромінювати в приміщення якісне світло, якого буде цілком достатньо для активної діяльності та вечірнього відпочинку.

Менше
Більше

Каскади 

Вибачте! У цій категорії зараз немає товарів.
Прокрутити