• Стельові люстри з кришталем

Протягом багатьох років стельові люстри, які виготовляються з кришталю, завжди позначали високий статус господаря помешкання. Завдяки своєму шикарному зовнішнім виглядом, вони можуть привносити в будь-який інтер'єр додаткової розкоші і багатства. Сяйво і світлові ефекти на стінах, підлозі та стелі, що виходить від кристалів, будуть надавати прос...

Протягом багатьох років стельові люстри, які виготовляються з кришталю, завжди позначали високий статус господаря помешкання. Завдяки своєму шикарному зовнішнім виглядом, вони можуть привносити в будь-який інтер'єр додаткової розкоші і багатства. Сяйво і світлові ефекти на стінах, підлозі та стелі, що виходить від кристалів, будуть надавати простору изящности і шарму незалежно від розмірів і стилістичного оформлення кімнати.

Різноманітність моделей для різних стилів

Старі моделі освітлювальних приладів з використанням кришталевих елементів призначалися для прикраси класичних інтер'єрів. Сучасні ж моделі йдуть в ногу з часом і застосовні в різних дизайнерських оформленнях приміщення.

Люстри стельові з кришталем, які мають плавні лінії і витончені елементи, будуть добре виглядати в інтер'єрах, оформлених у стилі модерн. Вони гармонійно доповнять стиль арт-деко, для якого характерна наявність багатоступеневих виробів і безліч блиску. Освітлювальні прилади, плафони у яких виконані у вигляді свічок і додатково оформлені кришталем, будуть відмінно доповнювати інтер'єри в стилі ампір або бароко.

Дуже складно уявити добре зроблений дизайн приміщення в стилі вінтаж або еклектика, де відсутня кришталевий світильник. Деякі моделі можуть навіть стати центральною прикрасою приміщень у стилі хай-тек або мінімалізм. Це лаконічні вироби, які проектуються дизайнерами у формі куба. Варто також відзначити, що сучасні кришталеві люстри мають не тільки класичний прозорий колір. Виробника сьогодні можуть порадувати покупців різними відтінками:

зеленим;
червоним;
синім;
сріблястим;
золотим.

Багато кришталеві люстри із загального модельного ряду мають невелику висоту, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях з обмеженим простором. Володіючи компактними розмірами, вони будуть візуально розширювати межі кімнати, і ліквідувати недолік її невеликих розмірів. Великою популярністю користуються оригінальні моделі. Вони виготовляються у вигляді водоспадів, спіралей і ступенів, які ведуть вниз від стелі до підлоги. Такими виробами можна прикрашати приміщення, які мають висоту стелі не менше трьох метрів.

Менше
Більше

Стельові з кришталем 

Вибачте! У цій категорії зараз немає товарів.
Прокрутити