• Люстри з LED підсвічуванням

Технологія з виготовлення освітлювальних приладів не стоїть на місці і з кожним роком радує нової, більш вдосконаленою продукцією. Сьогодні витонченою і оригінальною альтернативою звичайним світильників в класичному виконанні служать люстри з led підсвічуванням. Вони є підходящою продукцією для тих, хто хоче придбати для свого приміщення сучасне...

Технологія з виготовлення освітлювальних приладів не стоїть на місці і з кожним роком радує нової, більш вдосконаленою продукцією. Сьогодні витонченою і оригінальною альтернативою звичайним світильників в класичному виконанні служать люстри з led підсвічуванням. Вони є підходящою продукцією для тих, хто хоче придбати для свого приміщення сучасне і багатофункціональне виріб.

Особливості дизайну

У продажу можна побачити люстри led в дуже широкому асортименті. Вони можуть виготовлятися у формі тортиків прямокутної, квадратної, круглої або інших форм. Завдяки використанню галогенних ламп, вони можуть нараховувати багато невеликих джерел світла, що дозволяє виробу барвисто світитися і виступати центральною прикрасою всього інтер'єру.

Звичайно ж, основним достоїнством таких приладів є наявність універсальної led підсвічування. Сам режим такого підсвічування є не настільки яскравим в порівнянні з галогенними лампами. Це дозволяє внести в приміщення додаткові почуття:

спокою;
тиші;
тепла;
затишку;
легкого і радісного настрою.

Активний режим роботи підсвічування відмінно підійде для використання його вночі. Це забезпечить хороше освітлення без необхідності довго звикати до яскравого світла. Підсвічування також можна використовувати як нічник і залишати її працювати на всю ніч. Адже за основу джерела світла тут виступають світлодіоди, які видають низький рівень тепловиділення і не мерехтять. Це в свою чергу дозволяє бути їм повністю безпечними з точки зору виникнення пожежонебезпечної середовища. При цьому вони вживають дуже мало енергії, що робить їх роботу дуже економічною.

Більшість моделей люстр з led підсвічуванням випускаються спільно з дистанційним пультом управління, який дозволить змінювати яскравість випромінюваного світла і його колірної забарвлення. Завдяки використовуваним светодиодам можна отримувати різні комбінації відтінків, які будуть відбиватися, і переливатися в скляних або кришталевих елементах самої люстри.

Такі прилади відмінно впишуться в інтер'єр:

вітальні;
спальні;
творчої майстерні;
шикарного офісу;
елітного ресторану.

Незалежно від виду приміщення люстра з led підсвічуванням допоможе створити яскраву феєрію свята і радісної атмосфери.

Менше
Більше

Люстра з led підсвічуванням 

Вибачте! У цій категорії зараз немає товарів.
Прокрутити