• Люстри з абажуром

Завдяки великому асортименту люстри з абажуром не поступаються в популярності сучасним світильників. Вони здатні наповнити простір приглушеним і м'яким світлом, що дозволяє створити комфортну і спокійну атмосферу для сімейного відпочинку.
Люстра з абажуром використовується для освітлення інтер'єру вже багато років. Однак справжню популярність вон...

Завдяки великому асортименту люстри з абажуром не поступаються в популярності сучасним світильників. Вони здатні наповнити простір приглушеним і м'яким світлом, що дозволяє створити комфортну і спокійну атмосферу для сімейного відпочинку.
Люстра з абажуром використовується для освітлення інтер'єру вже багато років. Однак справжню популярність вона отримала після винаходу лампи розжарювання, що значно розширило її функціональні можливості і підвищило якість випромінюваного світла. Сьогодні вони здатні видавати одночасно яскравий і м'яке світло, який легко сприймається людським оком. Створюване освітлення сприятиме не лише відпочинку, але також читання або будь ручній роботі.
Галузь застосування
Як правило, світильники даного типу асоціюються з інтер'єрами, в яких обов'язково присутній великий камін, полиці з книгами і широкі дубові столи. Однак якщо подивитися на них в плані сучасного виготовлення, то вони можуть гармонійно вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення.
Освітлювальні прилади даного типу є дуже практичними в місцях, де всі члени сім'ї проводять багато часу. Це може бути вітальня або кухня. Вони добре доповнюватимуть інтер'єр спальні або робочого кабінету. Якщо говорити про стилі приміщення, то люстри з абажуром будуть відмінно виглядати на тлі кімнати в стилі модерн або прованс.
Особливості абажурів
За рахунок того, що абажур є центральним прикрасою всього виробу, йому приділяється найбільше уваги з боку дизайнерів. Вони ретельно розробляють форму абажура і уважно добирають потрібні матеріали. Текстура поверхні може створюватися:
• рифленою;
• гладкою;
• з защипами.
В якості матеріалів для виготовлення абажурів використовуються:
• мішковина;
• шовк;
• якісний пластик;
• метал;
• спеціальний папір.
Дуже цікавими моделями є світильники, які володіють абажурами куполоподібної форми. Завдяки тому, що вони візуально не обтяжують простір, їх можна використовувати в кімнатах з обмеженим простором, оскільки, проходячи крізь прозору основу абажура, світло не буде створювати додаткової тіні.

Менше
Більше

Люстра з абажуром 

Вибачте! У цій категорії зараз немає товарів.
Прокрутити