• Люстри флора

Люстра флора представляє собою освітлювальний прилад, який складається з дрібних квітів, і своїм виглядом буде вносити в дизайн інтер'єру відтінок романтизму. Вона відмінно підійде для тих покупців, яким подобається в будинку наявність природних пейзажів, квітів та іншої рослинності. За допомогою такої люстри можна пом'якшити обстановку в кімнат...

Люстра флора представляє собою освітлювальний прилад, який складається з дрібних квітів, і своїм виглядом буде вносити в дизайн інтер'єру відтінок романтизму. Вона відмінно підійде для тих покупців, яким подобається в будинку наявність природних пейзажів, квітів та іншої рослинності. За допомогою такої люстри можна пом'якшити обстановку в кімнаті і зробити її більш нарядною.

тонкощі дизайну

Для створення дизайну люстри, виконаної в стилі «флористика», використовуються плавні лінії і округлі вигнуті форми. Такі вироби практично позбавлені гострих кутів і відрізняються плавними переходами. Всі виріб може нагадувати собою форму сонця або овалу. Для кольорового оформлення освітлювального приладу в основному використовуються ніжні ненав'язливі кольору:

фіолетовий;
рожевий;
жовтий;
білий;
інші.
Кожна люстра флора схожа на букет квітів, який підвішений до стелі. Такий виріб здатне своїм оригінальним дизайном навіяти відвідувачеві приміщення весняний настрій. Для створення підвішеною в повітрі композиції використовуються:

бутони троянд;
пелюстки;
чаші;
півсфери;
тюльпани;
і багато іншого.
Використовувані матеріали і область застосування

Щоб люстра мала витончений і елегантний вигляд в ній часто присутні хромовані елементи або позолота. Як правило, платформа виготовляється у вигляді квітів, які можуть бути зроблені з наступних матеріалів:

кераміка;
пластик;
метал;
кришталь;
Скло.
Такі освітлювальні прилади мають міцним каркасом, який декорується різними деталями у вигляді квіткових стебел або пелюсток. Кожна модель може відрізнятися кількістю плафонів, які мають форму злегка або повністю розкритих бутонів.

Підвісні люстри в стилі флористика в основному призначені для домашнього використання. Вони не будуть виглядати на тлі суворих офісів або інтер'єрів з мінімальною кількістю елементів. Ніжні люстри флора більше підходять для спальні, вітальні або дитячої кімнати, де живе дівчинка. Вони також будуть доречні в невеликих бутиках, власник яких хоче створити обстановку, наближену до домашньої. Вони добре підійдуть для приміщення з різною висотою стель. У конструкції вироби передбачена спеціальна ланцюг, за допомогою якої можна регулювати відстань від стелі.

Менше
Більше

Люстра флора 

Вибачте! У цій категорії зараз немає товарів.
Прокрутити