• Точкове освітлення

  ТОЧКОВЕ
  ОСВІТЛЕННЯ

  Максимум світла і смішне споживання енергії

 • Brixoll світлотехніка
 • Вже в продажу

  ВЖЕ
  В ПРОДАЖУ

  Гідна заміна вашої люстри

LED освітлення

Останні повідомлення

Точкові світильники з LED підсвічуванням

Точкові світильники з LED підсвічуванням

Точкові світильники зі світлодіодним підсвічуванням відрізняються від класичних приладів наявністю вбудованих по контуру корпусу світлодіодів. Вони не дають спрямованого потужного світла, проте, створюють гарний ореол на стелі і задають фонове світіння в кімнаті при вимкнених основних лампах.
Читати далі
Точкові світильники з висульками в інтер'єрі

Точкові світильники з висульками в інтер'єрі

Однім з різновидів точкових світильників, що швидко набрали популярність серед споживачів, є вироби, оформлені висульками зі скла (намистинами зі штучного кришталю). Вони знайшли собі застосування при створенні дизайнів інтер'єрів в самих різних стилях - від класичних, до сучасних.
Читати далі

Інтернет-магазин люстр і світильників у Дніпрі вітає Вас

Світле майбутнє вашого будинку

Будинок - це те місце, яке має своє особливе значення для кожної людини. Безвідносно місця або площі, будинок є місце сили і спокою, місцем, за яким тужать в тривалих поїздках і в який так поспішають повернутися. Саме тому інтер'єру та енергетичному наповненню будинку в усі часи приділяли колосальну увагу.

Особливу роль в оформленні житлового простору грає світло. Безумовно, не всім пощастило з панорамним склінням і видом на океан, що дозволяє освітлювати приміщення виключно природним світлом. Грамотне різнорівневий розподіл ламп, продумана система підсвіток і цільових прожекторів - все це робить будинок по-справжньому затишним, красивим і комфортним для кожного члена сім'ї.

Вибір освітлення величезний, і важливо обміркувати схеми його розміщення ще на етапі ремонту. Як тільки технічна сторона питання залишається позаду, виникає потреба в безпосередньому придбанні люстр, точкових світильників, бра і торшерів, які не тільки будуть втілювати задумки дизайну, але і служити повнофункціонально на благо родини.

Безумовно, у кожної людини присутнє природне бажання здійснити якомога більш вигідну угоду. І в цьому питанні оптимальним рішенням буде покупка в магазині Днепрсвет. 

Продуманий і зручний сайт - це перше, на що варто звернути увагу при пошуку магазину або інформації про продавця. Сайт dneprsvet.com.ua сконструйований таким чином, щоб користувачеві було не тільки комфортно і зрозуміло переходити від категорії до категорії, але і шукати потрібну інформацію. Усі позиції, представлені в магазині, розміщені з реальною фотографією, докладним описом і технічними вимогами.

У магазині Днепрсвет вибір без перебільшення великий. Тут кожен покупець зможе підібрати найбільш відповідний по стилю і бюджету варіант. Всі потрібні для підключення люстр і бра аксесуари та лампочкі можна також придбати в магазині Днепрсвет, що в значній мірі заощаджуватиме дорогоцінний час.

Професійні консультанти магазину Днепрсвет в будь-який момент готові поділитися всією необхідною інформацією, а також допомогти з вибором саме того виду освітлення, яке створить той самий настрій і емоції у вашому домі

Віддаючи перевагу нашому магазину, ви купуєте освітлення найвищої якості. Ми будемо раді стати постачальниками світла в ваш будинок.

Прокрутити