• На даний час новинок немає.
  • Поки що відсутні.
LED освітлення

Останні повідомлення

Керовані світлодіодні світильники для дому

Керовані світлодіодні світильники для дому

Ще декілька років тому про освітлення, яким можна керувати дистанційно, сидячи на улюбленому дивані або навіть з іншої кімнати, можна було лише мріяти. Сьогодні - це вже досить добре опрацьована технологія, підсумок якої представлений на ринку так званими «розумними» світильниками.
Читати далі
Точкові світильники з LED підсвічуванням

Точкові світильники з LED підсвічуванням

Точкові світильники зі світлодіодним підсвічуванням відрізняються від класичних приладів наявністю вбудованих по контуру корпусу світлодіодів. Вони не дають спрямованого потужного світла, проте, створюють гарний ореол на стелі і задають фонове світіння в кімнаті при вимкнених основних лампах.
Читати далі

Інтернет-магазин люстр і світильників у Дніпрі вітає Вас

Світле майбутнє вашого будинку

Будинок - це те місце, яке має своє особливе значення для кожної людини. Безвідносно місця або площі, будинок є місце сили і спокою, місцем, за яким тужать в тривалих поїздках і в який так поспішають повернутися. Саме тому інтер'єру та енергетичному наповненню будинку в усі часи приділяли колосальну увагу.

Особливу роль в оформленні житлового простору грає світло. Безумовно, не всім пощастило з панорамним склінням і видом на океан, що дозволяє освітлювати приміщення виключно природним світлом. Грамотне різнорівневий розподіл ламп, продумана система підсвіток і цільових прожекторів - все це робить будинок по-справжньому затишним, красивим і комфортним для кожного члена сім'ї.

Вибір освітлення величезний, і важливо обміркувати схеми його розміщення ще на етапі ремонту. Як тільки технічна сторона питання залишається позаду, виникає потреба в безпосередньому придбанні люстр, точкових світильників, бра і торшерів, які не тільки будуть втілювати задумки дизайну, але і служити повнофункціонально на благо родини.

Безумовно, у кожної людини присутнє природне бажання здійснити якомога більш вигідну угоду. І в цьому питанні оптимальним рішенням буде покупка в магазині Днепрсвет. 

Продуманий і зручний сайт - це перше, на що варто звернути увагу при пошуку магазину або інформації про продавця. Сайт dneprsvet.com.ua сконструйований таким чином, щоб користувачеві було не тільки комфортно і зрозуміло переходити від категорії до категорії, але і шукати потрібну інформацію. Усі позиції, представлені в магазині, розміщені з реальною фотографією, докладним описом і технічними вимогами.

У магазині Днепрсвет вибір без перебільшення великий. Тут кожен покупець зможе підібрати найбільш відповідний по стилю і бюджету варіант. Всі потрібні для підключення люстр і бра аксесуари та лампочкі можна також придбати в магазині Днепрсвет, що в значній мірі заощаджуватиме дорогоцінний час.

Професійні консультанти магазину Днепрсвет в будь-який момент готові поділитися всією необхідною інформацією, а також допомогти з вибором саме того виду освітлення, яке створить той самий настрій і емоції у вашому домі

Віддаючи перевагу нашому магазину, ви купуєте освітлення найвищої якості. Ми будемо раді стати постачальниками світла в ваш будинок.

Прокрутити